Vaše příběhy mají smysl.

*Vaše příběhy bez korekce, subjektivní hodnocení uživatelů. Přípravky Zinzino nejsou léky a neléčí.

Příběh mentálně retardovaného chlapce

Lev Simone Fedorčák

Svědectví Lva Simona Fedorčáka, jež byl přidušený po porodu. Vše se zprvu zdálo být v pořádku, ale zdravotní stav malého Lva Simona se zhoršoval. Kdo pochybil, a co pomohlo zjistíte ve video výpovědi matky Danielle Lady Fedorčákové.
Danielle Lada FedorčákMatka Lva Simona Fedorřáka

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Příběh lékaře

K Balance Konceptu jsem byl zprvu velmi skeptický. 25. 3. 2019 jsem dostal výsledek, který mne trochu šokoval. Poměr Omega 6 : Omega 3 byl 16,9:1! To jsem nečekal, protože se snažím zdravě stravovat a nějaké ty Omega 3 jsem také užíval. Konečně to byla motivace k tomu, že jsem si 11. 4. 2019 dal svou první dávku Balance Oil. Balance Oil užívám dodnes, i když jsem nyní přešel pokusně na jeho novou kapslovou variantu Essent. Za těch několik měsíců jsem na sobě pozoroval snížení únavy, téměř úplné vymizení námahové dušnosti a alergických projevů (mám lehké astma a alergii na pyl a prach). Na přelomu září a října 2019 jsem si udělal kontrolní test s výsledkem 2,9:1. Takže teď mi to opravdu dává smysl. Ověřil jsem si sám na sobě, že test nelže a olej funguje. Cítím se lépe, proto jsem Balance Oil naordinoval i svému synovi (také má astma a alergie) a měl ještě horší výsledek než já. A po prezentaci od ZinzinoGroup ho začala dobrovolně užívat i moje krásná žena, a to je super. Zcela chápu svoje kolegy a kolegyně zavalené množstvím informací o Omega 3 kyselinách, kteří k Balance Konceptu mohou zpočátku přistupovat podobně rezervovaně jako před půl rokem já. Těm bych rád vzkázal: Otestujte se, vyzkoušejte na sobě, uděláte tím hodně pro své zdraví a potom uvěříte stejně jako já. Za sebe mohu s klidným svědomím prohlásit, že Balance Oil skutečně funguje a Balance Koncept má obrovský význam pro zdraví každého člověka.”
MUDr. Petr KadlečekPediatr, ordinaceupandy@seznam.cz

Příběh chlapce s ADHD a lehkou mentální retardací

Vítek Brožek

Vítkovi bylo v 5 letech diagnostikováno ADHD - porucha koncentrace, lehká forma mozečkové obrny a lehká mentální retardace, která se projevuje poruchami řeči, spánku a pomalým mentálním vývojem. 
Ing. Tomáš BrožekOtec Vítka Brožka, tomas.brozek@gmail.com

Jaký je váš příběh?

Chcete se podělit o svůj příběh?

Napište nám jej na
info@zinzinogroup.com

Poselství Lianne Šormové

Boj s onemocněním štítné žlázy a klíč k 13. komnatě a cesta ke zlepšení zdraví a podporu imunity.
Lianne Šormová, kouč, tenistka+421 905 624 384, liane.sormova@gmail.com

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Další příběhy přibývají

V březnu 2016 se u mne projevila revmatoidní artritida, což je silný, chronický zánět v těle. Měla jsem velké bolesti v kolenou a úplně jsem přestala chodit. Skončila jsem v nemocnici. Po ukončení léčby mi bylo řečeno, že budu dlouhodobě užívat léky – 4 ráno a 4 večer. Prý se té nemoci už nikdy nezbavím a čas od času se někde v těle ozve. Ozvala se o rok později. Zánět mi sedl na srdce. Dostala jsem zánět srdečního svalu. Opět jsem skončila v nemocnici. Po další léčbě jsem převzala iniciativu. Začala jsem zkoušet různé potravinové doplňky – AloeVera, colostrum, lactoferin, boswellia, Duolife…. Tyto preparáty mi snížili bolest, posílily imunitní systém a udržovaly mě v klidu. V březnu 2019 jsem se seznámila s konceptem BalanceOil. Když jsem pochopila, že mám konečně něco, co řeší příčinu, neváhala jsem ani vteřinu objednat si 8 – mi měsíční kůru. Během této doby bolesti zmizely úplně a věřím, že zmizel i zánět. Mohu zase dělat dřepy, kleknout si na kolena. Do schodů běhám jako laňka a cítím se jak za mlada. Na kloubech prstů na rukou se mi díky revmatoidní artritidě začaly dělat boule, které bolely. Ty zmizely taky a zmizel i ekzém na rukou. Jsem plná energie a celkově se cítím velice dobře.
Renata Šímová

Pomáháme společně
s Panda Child - nadační fond

Příběh, jež dal vzniku
ZinzinoGroup z.s.

Když jsem se poprvé setkal s konceptem od společnosti Zinzino v prosinci 2018, měl jsem již za sebou období několika měsíční očisty organismu. Nemohl jsem naplno sportovat, cítil jsem se bez elánu, špatně jsem regeneroval, a po pohybové aktivitě mi trvalo dlouho, než jsem získal znovu energii. To trvalo roky. Neměl jsem čas zabývat se sám sebou a pochopit souvislosti, proč se to děje, proč nemůžu sportovat a hýbat se jako dřív. Trvalo mi několik let, než jsem se rozhodl udělat něco sám se sebou.” “Začal jsem intenzivně studovat souvislosti a pochopil jsem, že přestože jsem se stravoval poměrně zdravě, tak mám nedostatek živin v organismu, a že potřebuji restart. Doplňoval jsem hořčík a minerály, vitamíny, karotenoidy, fytonutrienty a pil zeleninové šťávy s touhou probudit svůj organismus k nové odezvě a impulzu, který by mě vtáhl zpět do aktivního života. Stále to však nebylo ono, přidal jsem otužování a koupání v ledovém potoku, pití čisté filtrované vody, pěší turistiku v horách a pohyb, který však pořád nebyl pro mě tak nabíjející, jako dříve. Konzumoval jsem také Omega 3 v kapslích, až mě jednou můj kamarád Adam Škoda upozornil, když viděl jak do sebe láduji “další dávku kapslí”, abych jich pár zkusil rozdrtit a jejich obsah vymačkal a ochutnal. Byl to opravdu hnus a balení skončilo v koši! Poté mně Adam Škoda pověděl o zdroji kvalitního oleje Omega 3 a příběhu Tomáše Brožka a jeho syna Vítka. Toto mě natolik zaujalo, že jsem se rozhodl následně pozvat pana Tomáše Brožka k nám do firmy, aby udělal přednášku na téma “cesta k životní rovnováze” našim zaměstnancům a představil Balance Koncept.” “Můj 1. test byl 11. 1. 2019 a výsledek 7,1 : 1. a 2. test pak 22. 5. 2019 s výsledkem poměru Omega 6: Omega 3 na 2,7 : 1. Změna ale už nastala kolem března 2019. Mohl jsem se hýbat naplno a přitom regenerovat. Pro mě malý zázrak, ke kterému jsem se propracoval dlouhou cestou. Nevím, co bylo tím stěžejním na pomyslné misce vah, jen jedno vím jistě, že jsem BalanceOil užíval již 3 měsíce.” “Čím více jsem nad tématem esenciálních živin a zvláště Omega 3 přemýšlel, tím více jsem si uvědomoval, že je potřeba tyto informace s lidmi sdílet. Obrovským impulsem byla pro mě přednáška v březnu roku 2018, kterou měl Dr. Paul Clayton v Brně. Stěžejní pro mne byly myšlenky, které pronesl: “Většina tzv. civilizačních nemocí nejsou nemoci, ale symptomy které mají společnou příčinu v probíhajícím chronickém zánětu. Vědci a buněční biologové porozuměli mechanice vzniku chronického zánětu a vědí jak jej zastavit.” “Lidé jsou nemocní a umírají především z důvodu patologického nedostatku protizánělivých živin.” “Myslím si, že právě tohle by se mělo vytesat do kamene a informovat tak veřejnost na všech úrovních.”
Petr Kořístkap.koristka@gmail.com